Vitaminlerin İdeal Günlük Alımı

Superfood doğal takviyesi yüzyılın mucizes

NBS Gold Superfood ürünü

NBS Superfood ile piyasada bulunan diğer vitamin ve mineral takviyelerin arasındaki en önemli fark, NBS superfood ürününün tüm vitamin ve mineralleri sağlamanın yanı sıra vücut tarafından ihtiyaç duyulan biyoflanoidler, antioksidanlar, fenolik bileşikler, proteolitik enzimler, omega-3, suda çözünen lif, koenzimler, kofaktörler vb gibi onlarca önemli mikro besinleri içermesidir ve daha da önemlisi, NBS Superfood, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm temel mikro besinleri bir arada sağlamasıdır.
NBS Superfood Mikro besin sağlamanın yanı sıra, oranlarını birbirleriyle dengeleyebilir. Bu, vücudun ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur ve vücudun metabolizmasını etkili bir şekilde düzenler.NBS Superfooddaki mikro besinler ile vücudun metabolizmasını düzenleyerek, bağışıklık sistemi kademeli olarak güçlendirilir ve sindirim sistemi, dolaşım sistemi, merkezi sinir sistemi, böbrekler, karaciğer vb, dahil olmak üzere vücudun tüm farklı sistemleri güçlendirilir.

NBS Superfood’un diğer takviyeler arasındaki farkı

NBS Superfood ile piyasada bulunan diğer vitamin ve mineral takviyelerin arasındaki en önemli fark, NBS ürününün tüm vitamin ve mineralleri bir arada sağlamanın yanı sıra vücut tarafından ihtiyaç duyulan biyoflanoidler, antioksidanlar, fenolik bileşikler, proteolitik enzimler, omega-3, suda çözünen lif, koenzimler ve kofaktörler vb. onlarca önemli mikro besinleri içermesidir ve daha da önemlisi, NBS SuperFood, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm temel mikro besinleri bir arada sağlamasıdır.

NBS Superfood Mikro besin sağlamanın yanı sıra, oranlarını birbirleriyle dengeleyebilir. Bu, vücudun ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur ve vücudun metabolizmasını etkili bir şekilde düzenler. Superfood NBS’deki mikro besinler ile vücudun metabolizmasını düzenleyerek, bağışıklık sistemi kademeli olarak güçlendirilir ve sindirim sistemi, dolaşım sistemi, merkezi sinir sistemi, böbrekler, karaciğer vb, dahil olmak üzere vücudun tüm farklı sistemleri güçlendirilir.

NBS superfood üzerindeki yapılan deneyler

NBS Superfood Premium ürünü

In vitro ve in vivo yapılan birkaç deneyde, çeşitli hastalıklarının iyileşmesinin üzerindeki NBS besin takviyesinin etkisi incelenmiştir. Bu deneylerde NBS superfood yaşlanmayı ve hücre ölümünü önlemede, hücre gençleşmesinde, sinir hücrelerinin büyümesini uyarmada, polikistik yumurtalık kistlerini ortadan kaldırmada ve kadınlık hormonlarını düzenlemede etkisi kanıtlanmıştır. Ayrıca Tahran Tıp Üniversitesinde yapılan bir başka deney de, NBS superfood besin takviyesinin romatoid artrit hastalığında bağışıklık sisteminin düzenlenmesi ,stres ve kaygının azalması ve hipotiroidi belirtilerinin azalması üzerindeki olumlu ve anlamlı etkisine ilişkin çok ilginç sonuçlar gösterdi. bu sonuçlar yakında yayınlanacak.
Yukarıda, NBS Superfood’un benzersiz özelliklerinin bir parçasını inceledik ve yüzyılın mucizesi adı verilen bu harika toz üzerinde başka klinik deneyler devam etmektedir.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares