Dr Aref Khalkhali

Dr. Aref Khalkhali

Dr. Aref Khalkhali, İran’ın kuzeydoğusunda bir şehir olan Meşhed’de doğdu. Moleküler biyoloji alanında doktora derecesine sahip olan Dr. Khalkhali tıp ve biyoloji alanlarında araştırmalar yapmaktadır.

NBS Superfood’un Keşfi

Öğrenim süresi boyunca Dr. Khalkhali’ye ilham olan kaygısı besin içerisinde insan sağlığını kötü yönde etkileyen faktörleri iyileştirmek ve geliştirmek adına doğal ürünlerin üretimi olmuştur. Bu fikir üzerinden NBS Superfood üzerinde çalışmalara başlayan Dr. Khalkhali ürününde tüketicinin sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösterdi.

NBS Superfood’un Üretimi

NBS Superfood’un üretilmesi için sürekli uğraş veren Dr. Aref Khalkhali, 4 yıllık çalışma sonucunda gerekli tüm belgeleri sağladıktan sonra buluşunu tescil ettirmeyi başardı.

NBS Superfood geliştirmesi

Dr. Khalkhali buluşunu İran’da tescil ettirdikten sonra Türkiye’ye geldi, Türkiye pazarında NBS Superfood’u üretmek ve satmak için gerekli lisansları elde ettikten sonra NBS’yi küreselleştirme kararı aldı ve NBS takviyelerini dünya çapında ihraç etmek için altyapı adımlarını attı.

NBS Superfood'un Küreselleşmesi

Dr. Khalkhali, dünyanın çeşitli ülkelerine NBS Superfood ihracatı için küresel alanda gerekli lisansları ve onayları almayı başardı. Bu buluşun vücuda etkilerinin farkedilmesiyle İran ve Türkiye’de talep görmeye başladı ve kullanıcılarıyla buluştu.NBS şu anda global pazarda ürün satmak ve tedarik etmek adına Azerbaycan, Orta Asya, Umman, Basra Körfezi ülkeleri, İspanya ve diğer Avrupa ülkeleri gibi dünyanın birçok ülkesiyle görüşüyor.

NBS Superfood