Sıkça Sorulan Soruları

NBS Superfood Nedir ?

NBS Superfood, organik buğday extresinden elde edilmiş takviye edici bir gıdadır.
İçerdiği yüksek oranlarda vitamin, mineral, fenolik bileşenler, omega 3, omega 6, omega 9 gibi vücut için faydalı yağ asitleri sayesinde metabolizmanın düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur ve vücudunuz için gereken enerjinin üretilmesine katkıda bulunur.

Müşteri yorumları

M**** Ö*****
M**** Ö*****
Read More
Yoğun beyaz saçlarım vardı. ürünü 10 gündür kullanıyorum az önce aynaya baktığımda saçlarımın arttığını ve genellikle siyah olduğunu fark ettim. Kullanmaya devam edicem kesinlikleee.
F*** B***
F*** B***
Read More
Sizeee ne kadar teşekkür etsem azzzz. suan 23. günüm ve cildimde düzelmeleri mi söylesem kilo vermemi söylesem saç dökülmelerimin durdugunumu söylesem çok teşekkür ederim size.
S*** K****
S*** K****
Read More
Kasık ağrılarım vardı ona çok iyi geldi kesinlikle kullanmaya devam edicemmm.
Ş*** ç****
Ş*** ç****
Read More
32 günde yaklaşık 4 kg verdim sindirim problemim vardı gözle görülür iyileşme var.

Sıkça sorulan sorular

Buğday özütünden elde edilen NBS Superfood içerdiği vitaminler, mineraller, fenolik bileşikler, omega 3, omega 6 ve omega 9 ile vücudun günlük ihtiyaç duyduğu mikro besin eksiğini karşılayarak metabolizmayı ve enerji üretimini düzenlemeye, yorgunluğu azaltarak hücre düzeyinde verimliliği arttırmaya yardımcı olur. Tam tahılın gücünü ham haliyle verimli kullanamayan insan vücudu için NBS Superfood buğday özütünü özel bir yöntemle elde eder ve emilim verimini arttırır.

NBS Superfood’u 11 yaş altı kişiler kullanmamalıdır.

Otoimmün hastalıklar, şeker hastalığı, yüksek tansiyon ve genetik hastalıklar, organ nakli ya da vücudunda platin, protez ve kalp pili gibi cihazlar bulunan tüketiciler için sadece doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.

NBS Superfood tamamen doğal bir takviye besindir ve vücudun günlük mikro besin ihtiyacını karşıladığı için ara vermeye gerek yoktur ve günlük düzenli kullanım önerilir.

Ürün üzerinde yazan tüketicinin kilo ağırlığına göre listelenmiş seçeneklerden kendinize uygun olanı belirleyerek karışımı su, meyve suyu veya soğuk süte karıştırarak toz dokusunu kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Evet, ürün içeriğinde bulunan çinko, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, D vitamini ve fenolik bileşikler bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkilidir.

NBS, Nutrition Bio Shield ve Superfood, mükemmel gıda anlamına gelir.

Ürün tamamen bitkisel bileşiklerden oluşmaktadır. Bu sebeple B12 vitamini içermez.

NBS Superfood üzerinde çeşitli klinik araştırmalar tamamlanmıştır ve bazıları devam etmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve viral hastalıklar karşısında, enfeksiyonun giderilmesinde, beyaz kan hücrelerinin ve lenfositlerin artmasında, akıllı bağışıklık sisteminin oluşturulmasında destekleyici olduğu yönünde veriler alınmaktadır. Ayrıca stres ve kaygının giderilmesindeki etkisini inceleyen bir araştırma da verimli sonuçlar vermiştir. NBS Superfood içeriğinin diğer alanlarda etkilerini tanımlamayı hedefleyen araştırmalar devam etmektedir.

Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu mikro besin miktarının günlük besinlerden karşılanamaması ve gıda sektörünün sanayileşmesi üzerine besin değerlerinin düşmesi takviye gıdaya olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur.  Ayrıca, tavuk, kırmızı et ve tahıllar gibi gıda ürünleri hayvansal ilaçlar, tarımsal pestisitler ve koruyucu katkı maddeleri içerdiğinden doğal yapılarını kaybetmektedirler. Haliyle uzun vadede yapay kimyasallar vücutta birikerek sağlık sorunlarının kaynağı haline gelmektedir.

NBS Superfood bu besinlerin takviyesinde doğallığıyla öne çıkan bir üründür ve zengin mikro besin kaynağı olarak günlük ihtiyacınızı sağlığınızdan ödün vermeden karşılamanızı sağlar.

Ayrıca dengesiz beslenmeye dayalı mikro besin eksiklikleri vücudun harcadığı günlük enerji miktarı karşısında yetersiz kalır ve hareketsizlik, bitkinlik gibi obezite ile sonuçlanan kötü sonuçlara yol açar. Bir yandan tütün, alkol ve kirli hava diğer yandan yaşamda bize eşlik eden gündelik stresler vücut dokularında toksin birikimine neden olur. Bütün bu faktörler vücutta yaşanan sorunların ağırlaşmasına sebep olur.

NBS Superfood doğal yollardan elde edilmiş içeriği ile düzenli kullanımda vücudunuzdaki besin eksikliklerini gidererek bitkinliğin azalmasına ve biriken toksinlerden arınmanızı sağlayarak metabolizmanın düzenlenmesine yardımcı olur. Böylelikle karaciğer, böbrekler başta olmak üzere organların çalışmasını güçlendirir ve doğal bir yolla vücudun toksinleri temizlemesini sağlar. Sonuç olarak sağlıklı ve enerjik bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Bildiğiniz gibi, eczanelerde binlerce takviye edici ve multivitamin takviyesi satılmaktadır, bunların çoğu, tamamı veya bir kısmı kimyasal bileşimlerdendir, bu nedenle daha düşük etkinlik ve emilime sahiptirler. Ancak NBS süperfood tamamen doğal bir şekilde yeni bir yöntemle yapılır ve tüm vitaminleri, mineralleri ve bileşikleri vücut tarafından tamamen emilir.

Hayır, buğday özütünden işlenen NBS Superfood içeriğinde ginseng veya yenilebilir mantar türevleri içermez.

Hayır, NBS Superfood Dünya Anti-Doping Ajansı yasaklı maddeler listesindeki hiçbir ürünü içermemektedir. Ürünümüzün içeriğinde tamamen doğal bileşikler bulunmaktadır. Sporcular güvenle tüketebilirler.

Ürün buğday özütünden işlenerek üretildiğinden glüten içerir. Çölyak hastalığına (tahıl alerjisi) sahip kişilerin kullanımına uygun değildir.

Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği, bu ürünün hamileler tarafından kullanılmamasını önerir fakat emzirme dönemindeki kadınlar doktora danışarak kullanabilirler.

Evet, NBS Superfood %3,8 doğal şeker (maltoz) içerir.

Ürünümüz Türkiye’de üretilmektedir

NBS Superfood Türkiye’nin yansıra Avrupa, Arap ülkelerinde ve Orta Doğu’da satışa sunulmaktadır.

Ürünün tüketiminde cinsiyet farkına dayalı etki gözlemlenmemiştir. Her cinsiyet için uygundur.

NBS Superfood tüketmenin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak detoksifikasyon sonucu metabolizmayı harekete geçirdiği için karaciğer aktivitesini ve çeşitli boşaltım sistemlerini hızlandırır.  Bu belirtiler yoğun yaşandığında yan etki ile karıştırılabilir. Vücutta çeşitli şekillerde (sağlıksız yiyecekler, kirli iklim, sigara ve nargile, alkol, gıda endüstrisinde kullanılan kimyasallar ve koruyucular, toksinler ve tarım ilaçlarının kullanımı) birikmiş ve sistemden atılamayan maddelerden arınmasına, hücreleri düzenlemeye ve hızlandırmaya yardımcı olduğu için tüketim başlangıcında her kişinin vücudundaki toksin miktarına bağlı olarak geçici halde aşağıdaki belirtiler ortaya çıkar. Vücut temizlendikten sonra bu belirtiler ortadan kalkar.

Ağız kokusu ve vücut teri, baş ağrısı, koyu renkli idrar, mukus atılımı, vücut ağrıları, baş dönmesi, yorgunluk, sinirlilik ve sivilce, vücuttaki detoksifikasyonun en yaygın semptomlarıdır. Sağlıklı beslenen ve düzenli hareket eden kişilerde bu belirtiler daha az görülürken dengesiz beslenme ve az hareket eden kişilerde bu belirtiler artar.

İlk günlük tüketim süresince arınma (detoksifikasyon) semptomlarının görülmesi, yaklaşık 4 hafta sonrasında olumlu etkilerin gözlemlenmesi beklenir.

Ürünümüz fiyatları paket türüne göre değişmektedir.

NBS Superfood’u yetkili eczanelerden, besin takviyesi mağazalarından veya internet sitemizden satın alabilirsiniz.

Şimdi sipariş verin

Turkey Product

Sağlığınız için en iyi seçim