NBS tuketim dozu

NBS Superfood nasıl kullanılır

tuketim dozu – NBS Superfood, yeni bir mühendislik yöntemi ile tahıllardan elde edilen doğal bir üründür. Bu ürün, eczanelerde bulunan diğer besin takviyelerle pek çok farklılığı olan, son derece güçlü bir gıda takviyesidir. NBS kullanma için en uygun zaman sabahları aç karınla suyla karıştırıp içiniz. Ancak genel olarak süt, meyve suyu ve diğer soğuk içecekler ile gün boyunca yemekten yarım saat önce veya sonra içilebilir.

Yasak kullanım ve tuketim dozu

Aşağıda açıklayacağımız kişiler hariç, NBS süper food, doğal olduğu için çoğu insan tarafından kullanılabilir.

Organ nakli, kalp rahatsızlığı, vücudunda platin ve protez olan, FMF, Çölyak, ALS ve genetic hastalığı olan kişilerin kullanması sakıncalıdır.

Uyarı bilgileri

Superfood, bağışıklık sistemini güçlendirdiği için, bazı hastaların sorunları ağırlaşabilir, bu nedenle aşağıda söylenen kişiler NBS kullanmadan önce bir doktora danışmak daha iyidir.

Yüksek tansiyon veya şeker hastalığı olan kişiler, kahvaltıdan sonra çeyrek dozla başlamalı ve her beş günde bir ürünün etkilerini danışmanlarına bildirmeli ve tüketimi artırmak için ürünü satın alan danışmana danışmalıdır.

Romatizma, MS, sedef hastalığı, zatürre gibi otoimmün hastalıkları olan kişilerde ürün bağışıklık sistemini güçlendirdiği için ve bu kişilerde bağışıklık sistemi vücut dokularından birine saldırdığı için, hastalık önce kötüleşir ve bir süre sonra Veya en fazla iki aydır, hastalığın semptomları yavaş yavaş azalır ve bağışıklık sistemi düzenlenir ve artık vücuda saldırmaz. Otoimmün hastalık genetik kökenli ise, ürünü kullanmayınız.

Vücudunda platin, protez veya kalp pili vb. Yabancı cisim bulunanlar ürünü ancak doktor gözetiminde kullanabilirler.

hamile kadınlar da sadece doktor gözetiminde kullanabilirler.

Tüketim Dozu

Ağırlıklarına ve fiziksel durumlarına göre NBS tüketim miktarı şu şekildedir: – 70 kg’a kadar olan kişilerde, 2,5 gram içeren 1 çay kaşığı. – 70 ile 90 kg arası kişiler, 3.5 gram içeren 1.5 çay kaşığı – 90 kg ve üzeri 2 çay kaşığı 5 gr.

Ambalaj bilgileri

Ağırlıklarına ve fiziksel durumlarına göre NBS tüketim miktarı şu şekildedir:
– 70 kg’a kadar olan kişilerde, 2,5 gram içeren 1 çay kaşığı.
– 70 ile 90 kg arası kişiler, 3.5 gram içeren 1.5 çay kaşığı
– 90 kg ve üzeri 2 çay kaşığı 5 gr.
Ambalaj bilgileri:
Bir aylık: 70 kg ağırlığındaki kişilerde 30 gün boyunca 70 gram içerir.
İki ayllı: 70 kg ağırlığındaki kişilerde 60 gün boyunca 140 gram içerir.
üç ayllı: 70 kg ağırlığındaki kişilerde 90 gün boyunca 200 gram içerir.
Dört ay: 70 kg ağırlığındaki kişilerde 120 gün boyunca 280 gram içerir.
Aile: 30 gün boyunca 400 gram içerir.
Akraba: 30 gün boyunca 800 gram içerir.
NBS Superfood, bir ve kaç aylık ve aile tüketimi için farklı ambalaj ve boyutlarda ve üç kalite ile sunulur: Gold, Premium ve VIP.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares