NBS Superfood’un yan etkileri nelerdir?

NBS Superfood’un yan etkileri nelerdir?
NBS Superfood'un yan etkileri nelerdir?

Bu yazıda, NBS superfood’un yan etkilerine göz atıyoruz. Hepimizin bildiği gibi, kimyasal ilaçların hastalar için genellikle birçok yan etkisi ve zararı vardır. Bu yan etkiler hastayı normal hayatın dışına çıkarır ve günlük faaliyetlerini bozar. son olarak hastalığın semptomlarını bir ölçüde azaltsa bile, birçoğunda birçok soruna ve komplikasyona neden olabilir.
NBS superfood’un yan etkilerinden bahs etmek istiyorsak, NBS’in hastalar için hiçbir yan etkisi yoktur, aynı zamanda deneyler, vücudun genel sağlığını güçlendirdiğini, canlılığı artırdığını ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olduğunu göstermiştir.

عوارض محصول سوپرفود NBS چیست

 

NBS Superfood'un insan vücuduna yan etkisi yok mu?

Tahran Tıp Üniversitesinde, kontrol ve plasebo gruplarına kıyasla NBS ürünü alan grupta çift kör klinik çalışma şeklinde yapılan çalışmalarda, NBS superfood’un zararsız olduğu ve hiçbir yan etkisi olmadığın kanıtlandı.
Aslında, NBS Superfood herhangi bir kimyasal madde içermeyen doğal ve organik bir üründür. Şu ana kadar on binlerce kişinin bu ürünü kullandığına bakarak, aşağıda tam olarak açıklanacak olan erken detoksifikasyonun neden olduğu belirtiler dışında NBS superfood tüketiminde herhangi bir zarar görülmemiştir.

عوارض سوپرفود ان بی اس چیست

NBS Superfood detoksifikasyonunun yan etkileri nelerdir?
Kirli iklime sahip bir ortamda yaşamak, aşırı kimyasal ilaç kullanımı, koruyucu içeren hazır gıdaların, zirai ilaçlarla kirlenmiş sebze ve meyvelerin kullanılması vücut hücrelerinde yavaş yavaş toksin birikmesine neden olmaktadır.
Detoksun yan etkileri ne zaman başlıyor?

Genellikle NBS superfood ile detoks yapmaya başlayan kişilerin yaklaşık yüzde 30 ila 50’si, kullanımın ilk 10 ila 15 günü içinde detoksifikasyonun yan etkilerini yaşar. Bu nedenle 10 ila 15 gün içinde ve hatta bazı kişilerde NBS superfood’u başladıktan bir ay sonrasına kadar, bu belirtiler görünüyor.

Vücut neden detoksifiye olur?
Vücudumuz, işlevlerini sorunsuz bir şekilde düzenleme yeteneğine sahiptir. Sıcaklık düzenleme, kalp atış hızı düzenleme, hücre onarımı ve gençleştirme, vücudun çevresel girdi faktörlerine adaptasyonunun işlevleri arasındadır. Bu öz düzenlemenin varlığı, insanları vücutlarında toksinlerin varlığından habersiz kılar. Karaciğer, böbrekler, bağırsaklar, mide ve deri gibi organlar düzgün bir şekilde detoks yapamıyorsa, ya da vücut harici bir detoksifikatör tarafından harekete geçirilirse, vücutta detoksifikasyon semptomları ortaya çıkar. Bunlar superfood’un tek yan etkileridir.
Detoksifikasyon belirtileri:
Yorgunluk: Vücudun kendini düzenleme için en önemli göstergelerinden biri sürekli yorgunluktur. Normal bir gece uykusundan sonra aç hissetmek, gün içinde kestirme eğilimi veya düzensiz uyku, detoksifikasyon belirtileridir. Düzensiz bağırsak hareketleri: Karaciğer, detoksifikasyonda önemli bir rol oynar. Karaciğer toksinleri paketler ve onları sindirim sistemine gönderir. Bağırsak hareketleri toksinleri ortadan kaldıramazsa, detoksifikasyon belirtisi olan kabızlık gelişir. Kilo verememe: Diyet ve egzersize bağlı olarak kilo vermezseniz bu bir detoksifikasyon işaretidir. Yağ dokusu toksinleri tutma eğilimindedir. Vücut bunu bilerek, yetkisiz yağ dokusundan toksinlerin atıldığını beyan edebilir. Sonuç olarak kilo vermek zorlaşır. Cilt sorunları: Karaciğer toksinlerle doluysa ya da sindirim sistemi toksinleri dışarı atamıyorsa, vücut, toksinleri yok etmek için başka yöntemler kullanır. Vücudun en büyük organı olan deri, toksinleri atmanın faydalı yollarından biridir. Kaşıntı, kızarıklık, egzama, terleme, kötü koku deri yoluyla detoksifikasyon belirtileridir

Safra kesesi sorunları: Safra kesesi sorunları vücuttaki bir dengesizliğin işareti olabilir. güçsüz sindirim, göğsün sağ tarafında ağrı ve safra taşları detoksifikasyon belirtileridir.
Sık idrara çıkma, renk değişikliği ve idrar kokusu, baş dönmesi, mide bulantısı vb. detoksifikasyonun diğer belirtileridir.
Elbette bu belirtiler farklı kişilerde farklı oluyor. Sonuç olarak, superfood’un etkileri kişiden kişiye değişir.
Toksinler vücuttan çıktıktan sonra vücut hücrelerinin toksinlerden arınması sayesinde kişi kendini tazelenmiş, neşeli ve rahatlamış hisseder.
Vücudun fizyolojisi gereği, vücut hücrelerinden toksinlerin salınması ve toksinlerin kana girmesi nedeniyle tüketimin başlangıcında bazı yan etkilerin görülmesi oldukça normaldir. Toksin kanda bulunduğunda yan etkilere neden olur, neyse ki toksinler vücuttan idrar sistemi, terleme ve sindirim sistemi yoluyla kademeli olarak atılır.

سوپرفود NBS هیچ گونه عوارض جانبی و مضراتی برای بدن انسان ندارد

Sonuç
Bu nedenle, NBS superfood’un bir zararı yokken, aynı zamanda tüketildikten sonraki ilk günlerde ve tüm tüketim anında vücutta yan etkilere neden olanları ortadan kaldırır. Yakın gelecekte, NBS superfood’un, vücudun ihtiyaçlarının çoğunu en iyi şekilde karşılayan eksiksiz bir takviye olarak, tabi yasal işlemleri geçirdikten sonra, mevcut FDA onaylı kimyasal takviyelerin çoğunun yerini alması bekleniyor.
5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0Shares